godofstudy
1571 poze   6728 vizite

Yoo Seung Ho as Baek Hyun

Name: 유승호 / Yoo Seung Ho
Nickname: Little So Ji Sub
Birthdate: 1993-Aug-17
Profession: Actor and model
Star sign: Leo
Pagini: 1 2 ... 7
2ihb1fq
2ihb1fq
2jaern9
2jaern9
9fr51d
9fr51d
34pc6eh
34pc6eh
6016_123327288704_123325648704_2231062_6969800_n
6016_123327288704_123325648704_2231062_6969800_n
6016_123339273704_123325648704_2231333_5390725_n
6016_123339273704_123325648704_2231333_5390725_n
9926_169673348704_123325648704_2732325_1767164_n
9926_169673348704_123325648704_2732325_1767164_n
9926_169673353704_123325648704_2732326_4534215_n
9926_169673353704_123325648704_2732326_4534215_n
9926_169673358704_123325648704_2732327_6855196_n
9926_169673358704_123325648704_2732327_6855196_n
9926_169673368704_123325648704_2732328_238285_n
9926_169673368704_123325648704_2732328_238285_n
16964_1106039749733_1788965083_218002_2660877_n
16964_1106039749733_1788965083_218002_2660877_n
16964_1106039789734_1788965083_218003_4468458_n
16964_1106039789734_1788965083_218003_4468458_n
Pagini: 1 2 ... 7


Comentarii album • 4
anonim
malinna 10 septembrie 2012  
sunt mare fana a actorului yoo seung ho ,si mare fana de aceea albumul acesta este preferatul meu <3
  Raportează
anonim
ana maria 23 martie 2011  
imi place acest baiat e frumos tare.un pup de la mn pt el
  Raportează
anonim
SOSEONELA 20 martie 2011  
BAIATUL ACESTA MA UIMESHTE.E ASA DE SKUMPIK.POT PRIVI O POZA DE A LUI O SAPTAMANA SI NU M AS PLITISI.SARANGHAEYO YSH!!!
  Raportează
QueenSeondeok 16 septembrie 2010  
Very nice :*
  Raportează
Către: godofstudy

Mesaj:
Mesajul a fost trimis.
Trimite mesaj Înapoi Nu poți trimite un mesaj fără conținut! Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje. Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp. A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.